Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie testowaliśmy tego wcale

Gra „Nie Testowaliśmy Tego Wcale” doskonale nadaje się na każdą imprezę. Jest przeznaczona dla 2-15 graczy i trwa około 10-15 minut.
Głównym celem gry jest wygrać – jeśli nie wygrałeś to znaczy, że przegrałeś. Jeśli wszyscy inni gracze przegrali oznacza to, że TY wygrałeś.

LOSOWOŚĆ - to najlepsze słowo opisujące tę grę.

Dostępność: produkt niedostępny

Cena: 45,00 zł

Bzzz... PLASK!

Ratunku! Insekty atakują! Dużo, dużo, coraz więcej! Szybko.... szybciej, nie.. tego już nie chcę. Gdzie moja packa? Areozol na komary zawsze niezwyciężony!

Szybka gra na spostrzegawczość. Musisz w odpowiednim momencie pacnąć, by zebrać grupę insektów dającą Ci jak najwięcej punktów. Troszkę taktyki, spostrzegawczości połączonej z zapamiętywaniem co/kto.

Dostępność: ostatni egzemplarz

Cena: 31,90 zł
szt.

Cut the rope

Om Nom - maleńki zielony stworek - znów jest głodny... a może żarłoczny? Marzą mu się przepyszne cukierki... ale bez Waszej pomocy sobie nie da rady. Wymagać to bedzie od Was uwagi, przezorności i spostrzegawczości. Twórzcie rzędy kart, używajcie nożyczek i uważnie obserwujcie przeciwników!Tylko jeden z Was dostąpi zaszczytu napełnienia brzucha Om Noma łakociami.

Bijąca rekordy popularności gra "Cut the Rope" przenosi się z ekranów telefonów komórkowych na Wasz stół!

Dostępność: produkt dostępny

Cena: 42,90 zł
szt.

Czarne historie - Głupia śmierć

Czarne historie - Głupia śmierć to najbardziej spektakularne wydanie w całej serii. Ich szczególną cechą jest to, że wszystkie te groteskowe, makabryczne i wręcz niewiarygodne opowieści, które są przedstawione na kartach, wydarzyły się naprawdę. Opisane wydarzenia brzmią absurdalnie i wydają się nieprawdopodobne, wyglądały jednak dokładnie tak, jak je opisano.

Cena: 36,90 zł
szt.

Uga Buga!

Uga Buga!
Uga Buga!

Uga Buga! Zostań przywódcą plemienia lub pozbądź się resztek godności i szacunku! W 5 minut ;-)

Uga Buga! to karciana gra rodzinno-towarzyska. Uczestnicy zabawy wcielają się w jaskiniowców, którzy zebrali się, żeby wybrać wodza plemienia.

Cena: 34,90 zł