Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Polityka ochrony danych

POLITYKA OCHRONY DANYCH

1. Administratorem danych osobowych Klienta zbieranych za pośrednictwem Sklepu internetowego jest osoba wymieniona w punkcie 2.4. Regulaminu Sklepu. Zbiór wyżej wymienionych danych osobowych jest zarejestrowany przez Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

2. Dane osobowe Klienta zbierane przez Administratora za pośrednictwem Sklepu internetowego zbierane są w celu realizacji zawartej z nim Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej.

3. Dane osobowe Klienta mogą być także wykorzystywane przez Sprzedającego w celach marketingowych lub w celu badania satysfakcji klienta, jednak wymaga to wyrażenia przez Klienta odpowiedniej zgody podczas rejestracji lub składania zamówienia lub wyrażenia przez Klienta chęci otrzymywania biuletynu elektronicznego.

4. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

5. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej skutkuje odmową zawarcia tejże umowy. Dane niezbędne do zawarcia Umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi elektronicznej wskazane są także każdorazowo na stronie internetowej Sklepu.

6. Dane osobowe podane przez Klienta są poufne i nieprzekazywane osobom trzecim, chyba że jest to niezbędne do realizacji celów wymienionych w punktach 9.2 i 9.3. W takim przypadku możliwe jest przekazanie tych danych podmiotom takim jak firmy realizujące płatności bądź transport towarów na rzecz Sklepu oraz firmy realizujące usługi opisane w punkcie 9.3, pod warunkiem wyrażenia przez Klienta odpowiedniej zgody. W każdym przypadku udostępnienie danych nastąpi jednorazowo i tylko w celach realizacji usług zleconych przez Sklep. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl